Сабақтың тақырыбы: Менің сүйікті ісім – сурет салу.

0
1058

Сабақтың мақсаты : Өзінің сүйікті ісі – сурет салу туралы жайында өз ойын жеткізе білу.

Жетістік критерийлер:

– С. 1.Тақырыпқа байланысты сөздерден сөз тіркестерін, сөйлем құрастыра алады.

2.Төмен дәрежелі сұрақтарға жауап береді.

– В.1.Шағын әңгіме құрастырады.

2.Бір – бірімен диалогқа түседі.

– А. 1.Жоғары дәрежелі сұраққа Клише арқылы жауап бере алады.

Негізгі дерек көздер : оқулық қазақ тілі.2сынып, А.Қайырбекова. Түрлі түсті маркерлер, А3 қағазы, бағалау парақтары.

Сабақтың әдіс- тәсілдері :«5 сұрақ» әдісі, «Инсерт» әдісі

Сабақтың кезеңдері

Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

Деректі көздер

Ұйымдастыру кезеңі Психологиалық ахуал туғызу.

4 мин.

Амансын ба, алтын күн!

Амансын ба, көк аспан!

Амансын ба, достарым!

Жамандықты тастайық,

Сабағымызды бастайық.

Оқушылар орнынан тұрып, өлең жолдарын айтады.

Топтың ішінен топ басшысы, тайм – кипер, хатшы, баяндамашы сайлайды.

Топқа бөліну

1 мин

Бағалау парақтарын таратады.Бағалау парақтарында критерийлерді ұсынады.

Бағалау парақтарын алады.

Бағалау парақтары

І. Білу

5мин

«5 сұрақ » әдісі арқылы әр топтан 1 оқушы шығады. Сұрақтарға жауап береді.Дұрыс жауапқа 1 ұпай алады.

-Сенің сүйікті ісің қандай?

-Сен спорт түрлерін ата.

-Сенде компьютер бар ма?

-Мынау қандай гүл?

-Сен қазақша ән білесің бе?

Әр топтан шыққан оқушылар сұрақтарға жауап береді.

Оқушылар бір –бірін қолпаштау арқылы бағалайды.

Доп

Интербелсенді тақта

ІІ.Түсіну

8мин

АКТ арқылы интербеленді тақтада сөзжұмбақ беріледі. Сөзжұмбақ арқылы жаңа тақырыпқа шығады

Сөздікпен жұмыс

Бояу –

Қылқалам –

Сурет –

Сурет салу –

1 –тапсырма арқылы жаңа сөздермен жұмыс істейміз.

Әр топ тақырыпты дәптерге жазады.

Жаңа сөздермен жұмыс істейді.

Сөздерден сөз тіркестерін, сөйлем құрастырып 1 тапсырманы орындайды.Сонында тексеріп бағалайды. Бармақтан шыңтаққа дейін.

Сөздіктер

Үш түсті бағдаршам

Сергіту сәті

2мин

Тақпақ арқылы дене қимылын көрсетеді

Оқушылар дене қимылын жасайды.

ІІІ. Қолдану

8мин

Әр топқа тапсырм

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя здесь